Головна » 2015 » Лютий » 7 » Трудове виховання дошкільників
08:13
Трудове виховання дошкільників

6 лютого на базі Шевченківського ясла-садка «Сонечко» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів району. Метою роботи стала актуалізація питання предметно-практичної діяльності дошкільників згідно вимог Державного стандарту дошкільної освіти в Україні та діючих програм навчально-виховної роботи з дітьми дошкільного віку.

Вихователі розглянули питання інтеграції трудових навичок і вмінь дошкільників в різні види дитячої діяльності впродовж дня та заохочення проявів самостійності, творчої ініціативи, збереження індивідуальності кожної дитини під час предметно-практичної діяльності.

Під час тренінгових вправ активно обговорювалися питання впливу різних видів праці на розвиток дитини, створення розвивального середовища для організації праці дітей, складали примірну тематику занять з ручної (художньої) праці та трудових дій у природі упродовж навчального року, виробили порадник для батьків щодо трудового виховання дітей.

Всі присутні переглянули заняття з дітьми старшої групи, де ознайомились з умовами успішної роботи та методичними прийомами, які можна використовувати в роботі з дітьми для виховання працелюбності.

Підсумком роботи методичного об’єднання стало розроблення методичних рекомендацій «Трудове виховання дошкільників в контексті організованої і самостійної предметно – практичної діяльності дітей в ДНЗ».

Методист РМК
Л.М. МоцарКатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 245 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0