Головна » 2014 » Травень » 13 » Туристська велоестафета пам’яті
15:29
Туристська велоестафета пам’яті

З метою вшанування пам’яті воїнів, які загинули в роки Другої світової війни 1939-1945 років, формування банку даних про військові пам’ятники на території України, пропагування та розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства вихованці гуртка «Пішохідний туризм» Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства, що діє при Жовтневому НВК (керівник Євгеній Зимогляд) провели туристську велоестафету пам’яті.

Присвячений Дню Перемоги велосипедний похід тривав з 09 по 11 травня та мав протяжність 30 км. Кільцевий маршрут естафети пам’яті проліг такими населеними пунктами: с. Жовтневе – с.Шкурупії – с. Горові Потеряйки – с.Братешки – с.Другий Лиман – с.Лобачі – с.Глибока Балка – с.Коржі – с.Голуби – с.Шкурупії – с.Жовневе. Непогода не завадила велопробігу.

Під час велосипедного походу його учасники відвідали братські могили та пам’ятники присвячені подіям Другої світової війни, зробили опис, зафотографували та здійснили моніторинг їх стану. Діти поклали квіти до підніжжя пам’ятників, вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Юні туристи, також, провели ряд зустрічей з ветеранами та дітьми війни, сім’ями загиблих та померлих учасників війни, записали їх спогади.

Фотографії пам’ятних місць та записані спогади будуть оформлені в альбом та передані до шкільного музею та районного центру туризму і краєзнавства.

Ігор Купенко,
методист районного центру туризму і краєзнавстваКатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 416 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0