Головна » 2014 » Березень » 13 » Турнір майбутніх підприємців
15:25
Турнір майбутніх підприємців

12 березня 2014 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника проведено І (районний) етап ІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу». Участь в Чемпіонаті взяли 9 команд із 11 ЗНЗ району, а саме:

Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, Жовтневого НВК, Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки, Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Федіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Команди було поділено на три групи по три команди. У фінальній грі зустрілися команди «Амелія» Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Key – Shop» Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника та «Для ВАС» Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки. Учнів захопила колективна праця, гра надавала можливість кожному учаснику проявити себе. Найуспішнішою в бізнес-симуляції в цьому році стала команда «Key – Shop» Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, яка виборола перше місце та право участі в ІІ Чемпіонаті області з основ підприємництва «Крок до бізнесу». Всі команди отримали грамоти, кубок дістався переможцям.

У ході спілкування члени команд висловлювали думки, що участь у Чемпіонату сприяє орієнтації на професію, розширює світобачення, дає уявлення про культуру підприємництва. Вони відзначали доброзичливу атмосферу в якій проходила гра, тепло і затишок в приміщенні, злагоджену роботу оргкомітету та професіоналізм районного координатора гри Веденьової Т. Ю.

Методист Бережна С.М.

Світлини з Чемпіонату 

З  вітальним словом до учасників Чемпіонату звертається Зінченко В.Г., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту

Координатор Веденьова Т.Ю. за роботою

Щасливі миті творчості

Грамоту та Кубок капітану команди «Key – Shop» Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника вручає  Костогриз А.М., завідуюча районним методичним кабінетомКатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 331 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0