Головна » 2012 » Квітень » 24 » Творчий звіт РБДЮТ "Віват талант - 2012"
15:05
Творчий звіт РБДЮТ "Віват талант - 2012"

Недарма кажуть: «Запали свою зірку». Творчий звіт Будинку дитячої та юнацької творчості, який відбувся 20 квітня в районному Будинку культури, не став в цьому виключенням. Адже на Решетилівському небосхилі засвітилися нові і яскраво розгорілися, вже сяючі, зірочки. Це було справжнє свято гарного настрою, посмішок та музики.

Глядачі мали можливість переконатися в майстерності юних вокалістів (народний колектив «Валентина», керівник Балко В.М.), танцюристів (зразковий колектив «Сузір’я», керівник Гайдук М.Ю.), барабанщиків (колектив «Ритм», керівник Бірюкова С.І.). Такого сплеску позитивних емоцій глядачів, викликаного виступами цих творчих колективів, ще не спостерігалось. Адже вони вражали високою виконавською майстерністю, яскравим акторським талантом, художньою довершеністю кожного номеру, барвистою палітрою костюмів та багатством музичного супроводу.

Не меншими оплесками зустрічали роботи юних художників (гуртки «Барви» та «Батик», керівник Закарлюка Ю.П.) та юних техніків (гурток «Технічне моделювання», керівник Верблюд Д.О.), роботи яких відрізнялися різноманітністю техніки виконання та оригінальністю.

Успіх свята «Віват, талант!» в великій мірі залежав від професійності звукооператора Пилипенка В.Д.

Директор БДЮТ Супрун Т.М. привітала на нагородила подарунками на згадку цьогорічних випускників та їх батьків. А глядачі, в свою чергу, мали змогу переглянути перші сходинки випускників до творчості.

Нагородою для дітей стали солодощі від відділу освіти та райкому профспілки освітян.

Свято дитячої творчості відбулося завдяки підтримці районної ради та райдержадміністрації, відділу освіти РДА, відділу культури та туризму РДА, батьківському комітету, дирекції Решетилівської гімназії, райкому профспілки освітян.

Почесними гостями свята були Колесніченко В.В., Різник В.Г., Кацітадзе О.О., Голуб Г.О., які висловили своє захоплення від концерту, пройнялися радістю і гордістю від того, що у нашому районі підростають майбутні таланти, а також вручили цінні подарунки вихованцям БДЮТ.

Найбільшою нагородою для працівників Будинку творчості стали щирі посмішки та сяючі очі юних вихованців, а також теплі слова від їх батьків.

Вітер Н.,
методист БДЮТПереглядів: 525 | Додав: rvo-resh | Теги: будинок дитячої та юнацької творчос, Решетилівський БДЮТ | Рейтинг: 0.0/0