Головна » 2013 » Вересень » 9 » У Решетилівці урочисто відкрили реконструйований стадіон
09:55
У Решетилівці урочисто відкрили реконструйований стадіон

У суботу, 7 вересня, на стадіоні «Колос» у Решетилівці відбулося районне спортивне свято, приурочене Дню фізкультури і спорту, центральною частиною якого   стало відкриття оновленого стадіону «Колос». Зору присутніх постала капітально полагоджена спортивна арена — з рівним, густим, майстерно підстриженим зеленим газоном футбольного поля, капітально відремонтованими глядацькими трибунами, захищеними від дощу лавами для запасних гравців, новими футбольними воротами, майданчиком для гри у пляжний волейбол…

— Не секрет, що стадіон у Решетилівці один з кращих в області по ландшафту. А от якість трав’яного покриття на футбольному полі відстала від вимог часу, — наголошував тоді голова РДА. — Спортсмени нарікали на жорсткий і нерівний газон… Непривабливі й трибуни…

І от з осені минулого року на стадіоні пішла планомірна, наполеглива робота, починаючи з передискування  футбольного поля, його вирівнювання, коткування, засівання спеціальною травою. З весни здійснювали всебічні агротехнічні заходи, включаючи підживлення трав’яного полотна, його полив, скошування трави… Ремонтували трибуни. Багато зроблено по благоустрою.

Вистачало й скептиків, відвертих критикантів цієї ідеї. Однак отриманий результат змусив недоброзичливців затихнути. Статус головної спортивної арени району сьогодні виріс і решетилівці можуть пишатися «Колосом», тут не соромно приймати змагання найвищого ґатунку.

На урочисте відкриття  стадіону прибули почесні гості: голова Полтавської федерації футболу Олександр Кудацький, його перший заступник Олександр Дігтяр, член Олімпійського комітету Полтавської області Василь Підлетейчук, голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко, голова районної ради Віктор Різник.  

Олександр Кудацький зазначив у виступі, що йому дуже приємно бути присутнім на відкритті «нового-старого стадіону» в Решетилівці. У наш час введення в дію нових спортивних споруд у невеликих містечках – велика рідкість. Тим значимішою є ця подія. Він подякував керівництву району і всім причетним до реконструкції за небайдуже ставлення до розвитку фізкультури і спорту.

ВолодимирКОЛЕСНІЧЕНКОсказав, що решетилівський спорт має славну історію і нині влада району старається всебічно розвивати його. Подякував усім, хто взяв участь у реконструкції стадіону, і висловив думку, що для Решетилівки одного «Колоса» замало. Ближчим часом планується активна робота по облаштуванню нового футбольного поля…

Віктор Різник наголосив, що реконструкція стадіону великою мірою базувалася на  ентузіазмі, організаторських зусиллях особисто голови райдержадміністрації В.КОЛЕСНІЧЕНКА, який з душею підійшов до цієї справи, повів за собою інших…

Як розповіли ведучі свята Володимир Зінченко — начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА і Наталія Смірнова — начальник відділу культури, туризму та архівної справи РДА, у реконструкції спортивної арени надали допомогу багато підприємств, установ, організацій району та окремі люди – коштами, матеріалами, доклавши власні сили і уміння. Це, зокрема, ТОВ «Аграрник-ЛТД», ТОВ «Століт-Полтава», ТОВ «Агротехсервіс», ТОВ «Бурат-Агро», СТОВ «Говтва», ФГ «Арніка», ТОВ ім. Калашника, ФГ «Оленка-2005», ПАПФ «Подоляка», СФГ «С.Г.М.», ФГ «Самойленко», ПСП «Решетилівський інкубатор», ТОВ «Астра-профі», Решетилівський район газопостачання ПАТ «Полтавагаз», ТОВ «Решетилівський маслозавод», Решетилівський «Райавтодор», підприємець Ігор Солошенко. А також колективи райдержадміністрації, районної ради, райуправління агропромислового розвитку, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА, відділу Держкомземагентства в районі, районного управління праці і соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду в районі, центральної районної лікарні, центру ПМСД, Решетилівського відділення ПМДПІ, районного відділу МНС.

Післятого, як за християнською традицією новий стадіон освятив настоятель Свято-Миколаївської церкви отець Стефан, на оновленому футбольному полі відбувся перший офіційний матч. Друге коло цьогорічного чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги відкрили місцеве «Динамо»  і «Колос» з села Дмитрівка Кременчуцького району. На початку гри право першого удару по м’ячу було надане почесномупрезидентуклубу «Динамо» (Решетилівка) ВОЛОДИМИРУ КОЛЕСНІЧЕНКУ.

Гра, яку після річної перерви решетилівське «Динамо» вперше провело на рідному полі, виявилася змістовною і цікавою. Закінчилася вона бойовою нічиєю — 2:2.

Святкове дійство було обрамлене насиченою спортивно-культурною програмою. Поряд із футбольним полем проходили змагання з різних видів спорту та показові виступи спортсменів.

Так, відбулися змагання з пляжного волейболу. Перше місце зайняли  Віталій Блоха та Іван Малінков, друге – Віталій Темник і Владислав Чорнобай.

У перетягуванні каната першість виборола команда Центральної районної лікарні, на другому місці команда райдержадміністрації, на третьому – Решетилівського аграрного ліцею ім. І.Г. Боровенського.

У змаганнях з гирьового спорту кращі результати показали: серед дорослих – Костянтин Трудненко і Павло Левадний, серед юнаків різних вагових категорій – Роман Оганесян, В’ячеслав Валенко, Ілля Сивинський, Ігор Коваленко.

Відбулися показові виступи юних борців греко-римського стилю, вихованців тренерів Валерія Славка і Романа Смирнова,  та боксерів, яких тренують Олександр та Ігор Косолапи, товариські ігри з міні-футболу за участю дитячих команд.

Цікавою, оригінальною і близькою до спорту була концертна програма.

Справжньою окрасою свята став флешмоб, влаштований на полі стадіону за участю хлопців і дівчат з різних куточків Решетилівщини, натхненником і режисером якого була Анна Калашнікова, керівник театру танцю «Гармонія» районного Будинку культури. «Флешмобісти» у ритмі швидкого танцю утворювали різні фігури, орнаменти, слова, демонстрували акробатичні номери.

Чимало оплесків викликав у глядачів, особливо в любителів важкого року, сповнений динамізму, артистизму і експресії виступ полтавського музичного гурту «Живі барабани».
Переглядів: 780 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0