Головна » 2015 » Січень » 21 » Вчителі музики навчаються
11:21
Вчителі музики навчаються

20 січня в приміщенні Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбулося засідання РПМК вчителів музики.

На засіданні були присутні  вчителі музики всіх загальноосвітніх закладів району. План засідання РПМК вчителів музики передбачав ряд питань, які і були висвітлені на зібранні.

Перед вчителями музики на сьогодні стоять завдання, щодо  використання інноваційних технологій, а значить підвищення ІКТ компетентності,бо це є необхідною умовою для педагогічної діяльності вчителя предментника в сучасному інформаційному освітньому просторі. Саме над цією проблемою і працювали вчителі на засіданні методичної комісії.

Керівник РПМК Калініченко В.І. ознайомив присутніх із матеріалами обласних семінарів з музики. Одним із  завдань над якими повинен працювати учитель музики є підвищення ІКТ компетентності вчителів в умовах розвитку інформаційного суспільства. Він запропонував деякі програмні засобами, які дозволять ефективніше використовувати можливості НКК у навчально-виховному процесі. Це програми, які дають можливість використовувати фонограми понижуючи їх, або підвищуючи на кілька тонів. Також Василь Іванович звернув увагу і на те, що дуже зручно користуватися подібними програмами при підготовці до концертної діяльності учнів.

Корисною була  інформація,якою поділилася вчитель музики Решетилівської ЗОШ І ст. Щитова О.С. Вона розповіла про інструктивно-методичні рекомендації, щодо викладання музичного мистецтва у початковій школі.

Цікаво пройшов майстер-клас «Елементи розспівування на уроках музичного мистецтва та на заняттях вокально-хорових гуртків», який провела Комлева В.А., учитель музики Калениківської спеціалізованої школи. Вчителі мали можливість побувати в ролі учнів   та  попрацювати розвиваючи свої вокальні дані.

На завершення роботи методичної комісії відбувся  круглий стіл на тему:  «Мотивація навчальної діяльності на уроках музичного мистецтва» , де кожен вчитель мав можливіть висловити свою думку з даного питання.

Рекомендації, які були вироблені в ході роботи методичного засідання будуть направлені в навчальні заклади району.

Методист  РМК
Т.К. СутулаКатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 274 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0