Головна » 2013 » Квітень » 10 » «Веселка -2013»
14:25
«Веселка -2013»

9 квітня 2013 року в м. Полтава відбувся заключний концерт огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Веселка -2013». Головною метою конкурсу є виявлення та підтримки талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям,  організація змістовного дозвілля юнацької молоді.

Решетилівський район на даному конкурсі представляли переможці зонального етапу: зразковий вокально-інструментальний гурт «Рідні наспіви» Калениківської спеціалізованої школи, колектив барабанщиків «Ритм» та Народний  вокальний  колектив «Валентина» Будинку дитячої та юнацької творчості.

З кожним роком різножанрова палітра концертних номерів конкурсу «Веселка» набуває нових відтінків і значень, а разом з ними зростає і рівень майстерності виконавців. Про це говорить перемога наших колективів: зразковий гурт «Рідні наспіви» (керівники  Комлєва В.А. та Підлісна А.А.) та  народний колектив «Валентина» (керівник Балко В.М.) нагороджені Дипломами І ступеня в вокальному жанрі.

Вітаємо переможців та керівників!Переглядів: 541 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0