Головна » 2013 » Серпень » 30 » Відбулась традиційна щорічна серпнева конференція
13:41
Відбулась традиційна щорічна серпнева конференція

29 серпня 2013 року у РБК відбулась традиційна щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Решетилівського району  щодо підсумків розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2012/2013 навчальному році,  та визначення основних завдань із впровадження Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах з 1 вересня 2013 року.

У заході взяли участь голова Решетилівської районної державної адміністрації Володимир Колесніченко,  голова районної  ради Віктор Різник, директор Кременчуцького педагогічного училища імені А.С.Макаренка, депутат обласної ради Гальченко І.В.,  керівники районних служб, керівники та педагогічні працівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, представники засобів масової інформації.

Відкрив роботу конференції начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту  і науки Решетилівської РДА Володимир Зінченко, який підвів підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2012/2013 навчальному році, ознайомив учасників заходу з основними досягненнями, здобутками та змінами, які відбулись в освітній галузі регіону. Начальник відділу детально проаналізував стан підготовки до 2013/2014 навчального року , окреслив основні завдання та пріоритети різних напрямів освітньої діяльності на новий навчальний рік у рамках реалізації та належного виконання завдань Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року. Ознайомив з результатами рейтингової системи оцінки організації та результативності діяльності загальноосвітніх навчально-виховних закладів Решетилівського району у 2012-2013н.р.

Завідуюча РМК – Алла Костогриз зазначила, що сьогодні в умовах розвитку освітньої галузі України перед педагогічними працівниками постала ціла низка завдань з оптимізації, індивідуалізації навчання, звернення його до використання IT-технологій та новітніх методик.

«В умовах розвитку суспільства з’являються нові вимоги щодо змін у навчально-виховному процесі та підвищення його якості, – зазначила Алла Костогриз, – Наразі актуальними є пошуки нових шляхів виховання особистості майбутнього, відкритої до загальнолюдських моральних цінностей, зорієнтованій на інтелект, культуру, освіту. Підґрунтям для цього є новітні IT-технології та прогресивні методики навчання».

Представники освітніх закладів району поділились з присутніми своїм баченням роботи у новому навчальному році, ознайомили колег зі своїми досягненнями, досвідом та проблемними моментами організації навчального процесу.

Володимир Колесніченко, звертаючись до освітянського загалу Решетилівщини, зазначив, що проведення районної конференції є гарним приводом для того, щоб не тільки обговорити проблеми, що існують, а й спільно відпрацювати основні шляхи, які б сприяли покращенню стану розвитку освітньої галузі району в цілому та наданню освіти вищої якості кожній дитині – незалежно від того, в якій школі вона навчається.

Очільник району  наголосив на актуальності створення безпечних, сприятливих умов для перебування дитини у навчальному закладі. «Для того, щоб кожен батько був упевнений, що у школі створено належні умови для збереження і підтримання здоров’я дітей органи державної влади тримають на особливому контролі питання підготовки закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період» - зазначив Володимир Колесніченко.

Не обійшлось цього дня і без подарунків. Директор Кременчуцького педагогічного училища імені А.С.Макаренка І.В.Гальченко вручив оргтехніку тим навчальним закладам, де розпочнуть працювати в цьому році випускники училища.

Голова районної  державної адміністрації, голова районної ради виконали приємну місію – вручили кращим представникам педагогічних колективів району – почесні грамоти та подяки Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту.

Підсумком роботи серпневої конференції педагогічних працівників району стало вироблення рекомендацій.Переглядів: 429 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0