Головна » 2013 » Жовтень » 31 » Відбулася інструктивно-методична нарада для працівників психологічної служби району
09:32
Відбулася інструктивно-методична нарада для працівників психологічної служби району

29 жовтня відбулася інструктивно-методична нарада для працівників психологічної служби району.

Пащенко В. М., завідуюча центром практичної психології і соціальної роботи ознайомила психологів та соціальних педагогів з наказом ДОНО   №321 від 12.09.2013 «Про приведення до єдиних вимог планування та ведення документації працівників психологічної служби. Звернула свою увагу на новій формі оформлення річного плану практичного психолога та веденні журналу психолого-педагогічного діагностування учнів (студентів, дітей) класу (групи).

Учасники наради обговорили методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки і психології в 2013 – 2014 н. р.

Пащенко В. М. ознайомила присутніх з умовами  проведення моніторингу для батьків першокласників «Забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою» і зазначила, що анкетування для батьків повинне бути проведене до 15 листопада та результати направлені до районного центру практичної психології і соціальної роботи.

Практичний психолог з Решетилівської гімназії Полонська Ю. Ю. підготувала повідомлення  з курсів підвищення кваліфікації та відмітила  в позитиві практичні форми роботи на курсах (тренінги, майстер - класи, обмін досвідом спеціалістів). Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 301 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0