Головна » 2014 » Лютий » 10 » Відбулися треті відкриті змагання Жовтневого НВК із пішохідного туризму в приміщенні
15:46

У суботу 08 лютого у спортивному залі Жовтневого навчально-виховного комплексу відбулися ІІІ-ті відкриті змагання з пішохідного туризму в приміщенні серед вихованців гуртків позашкільних навчальних закладів. Ініціатором та організатором Турніру виступив керівник гуртка «Пішохідний туризм» районного центру туризму і краєзнавства, вчитель Жовтневого НВК Зимогляд Євгеній Вікторович.

На змагання прибули п’ять команд. Із них чотири команди з Решетилівського району (вихованці гуртків Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства та Решетилівської дитячо-юнацької спортивної школи – учні Жовтневого НВК, Решетилівської гімназії, Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів) та команда Великобагачанського району (професійно-технічне училище № 49 з села Красногорівка). Всього у Турнірі взяли участь 23 юні туристи, 9 дівчат та 14 хлопців.

Змагання проходили у вигляді особисто-командної першості на дистанції «Смуга перешкод». Як юнаки, так і дівчата мали пройти дистанцію ІІ класу складності, подолавши такі етапи: «Маятник», «Підйом по схилу спортивним способом», «Траверс схилу», «Спуск по схилу спортивним способом», «Навісна переправа через яр», «Переправа по паралельних мотузках», «Вертикальний спуск», «Переправа по жердинах».

Перемогу у Турнірі здобули Валентина Кучук та Сергій Антонець, друге місце посіли Галина Філончук та Владислав Гуцуляк (всі представники Жовтневого НВК), третій результат показали Яна Юренко (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Олександр Антоненко (Жовтневий НВК).

У загальнокомандному заліку перемогу закономірно посіли юні туристи з Жовтневого НВК (керівник Зимогляд Є.В.), «срібло» здобули представники Решетилівської гімназії (керівники Гмиря І.О., Мосієнко П.О.), а «бронзу» – шевченківські туристи (керівник Кисельов В.Ю.). Четверте місце посіли туристи з Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів, а п’яте – представники ПТУ № 49.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та призами.

Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 304 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0