Головна » 2013 » Жовтень » 7 » Відбулося свято до Дня працівників освіти для освітян Решетилівського району
10:02
Відбулося свято до Дня працівників освіти для освітян Решетилівського району

4 жовтня 2013 року у районному будинку культури  імені Т.Г. Шевченка відбулося свято до Дня працівників освіти для освітян Решетилівського  району.

У заході взяли участь почесні гості: голова райдержадміністрації Колесніченко В.В., голова районної ради  Різник В.Г., перший заступник голови райдержадміністрації Кацітадзе О.О., які щиро привітали педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних  навчальних закладів.

Зокрема, голова районної державної адміністрації Колесніченко Володимир Володимирович висловив сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Запевнив усіх, що влада завжди дбатиме про створення належних матеріальних умов, затишку та комфорту в дитячих садках, школах, позашкільних закладах і надалі робитиме все для того, щоб освітяни відчували себе захищеними і винагородженими за свою працю.

Голова районної ради Різник Віктор Григорович вручив районну педагогічну премію імені академіка В.О.Пащенка вчителю біології Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника Савченко Олесі Борисівні.

 З вітальним словом до присутніх звернулися начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації Зінченко В.Г. та голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Невмержицький М.І. Начальник відділу Зінченко Володимир Григорович, вітаючи працівників освітянської галузі, зазначив, що освіта є базовою основою суспільства, як вічною є повага до професії вчителя-педагога. У день свята Володимир Григорович щиро подякував за добросовісне виконання посадових обов'язків всім працівникам освітянської галузі: ветеранам педагогічної праці, вчителям, вихователям дитячих садків, керівникам гуртків Будинку творчості, викладачам дитячої спортивної школи, завгоспам, водіям шкільних автобусів, кухарям, технічним працівникам навчальних закладів району.

Під час церемонії нагородження найдостойнішим педагогічним працівникам вручено грамоти департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, грамоти та подяки  відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту  Решетилівської райдержадміністрації  за вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти та виховання молоді.

Насамкінець присутніх вітали талановиті та обдаровані вихованці театру танцю «Гармонія» та працівники районного будинку культури.

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти стали справжнім святом визнання і пошани подвижницької освітянської праці.Переглядів: 385 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0