Головна » 2013 » Грудень » 4 » Відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів
10:42
Відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів

3 грудня 2013 року на базі Першолиманської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів (керівник Панасенко М.І.).

Досвідом роботи ділились учителі початкових класів Гудзенко Надія Іванівна та Антонець Ольга Володимирівна. Учасники засідання відвідали урок математики в 3 класі з теми: «Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 9. Прості задачі з буквенними даними. Розв'язування задачі двома способами.» та урок основ здоров'я в класі-комплекті з теми: «2 клас. Правила і процедури загартовування. 4 клас. Особа і особистість. Хочу, можу і мушу».

У теоретичній частині завідуюча РМК Костогриз А.М. зробила акцент на використанні вчителями сучасних технологій навчання: впровадження здоров'язберігаючих та ІКТ-технологій. Вчителі мали змогу переглянути відео фрагменти уроків математики, зокрема, вивчення таблиці множення за допомогою технології «Піснезнайка». Вчитель Лобачівської ЗОШ І-ІІ ступенів Лобач О.А. повідомила новинки з курсів підвищення кваліфікації вчителів.

В ході роботи вироблені методичні рекомендації.Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 307 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0