Головна » 2013 » Листопад » 27 » Відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 4 класів
10:01
Відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 4 класів

27 листопада 2013 року на базі Потічанської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 4 класів ( керівник Коровіна В.О.). Тема виїзного засідання «Особливості організації самостійної роботи учнів на уроках в умовах малокомплектної школи». Малокомплектна школа – своєрідний феномен освітнього середовища України. Уже сама назва „малокомплектна” передбачає наявність у структурі школи класів-комплектів.

Як працює сьогодні сільська школа? Як формує конкурентоспроможного учня ? Які проблеми і перспективи розвитку закладу? Відповіді на ці та інші запитання звучали у виступі директора школи Каленіченка А.Г.

Досвідом роботи в умовах класу-комплекту ( 2, 4 класи) ділилась учитель початкових класів Ярченко А.В., спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Алла Вікторівна коротко ознайомила з особливостями роботи в класі-комплекті та провела відкритий урок з математики : 2 клас з теми «Складання і обчислення виразів. Розв’язування рівнянь. Творча робота над задачею.», 4 клас з теми« Поняття про швидкість. Задачі на знаходження швидкості руху».

Самостійна робота у класі-комплекті – обов’язковий елемент кожного уроку, який може, при потребі, повторюватися кілька разів. У вчителя планування „етапів переходу” було чітким, доцільним за часом, ґрунтувалося на певній логіці та внутрішньому взаємозв’язку, а також пов’язувалося із завданнями вивчення теми в кожному класі, враховувався зміст предметів, підготовленість учнів до самостійної роботи.

Під час аналізу уроку члени методичної комісії Коровіна В.О., Дмитренко В.В., Лисяк О.І., Тернієвська О.О., Дрозд Н.І. ділилися своїм досвідом роботи. Особлива увага присутніх зверталася на розвиток творчих здібностей школярів та залучення їх до різних конкурсів.

Підводячи підсумок роботи, завідуюча РМК Костогриз А.М. визначила найважливіші акценти в організації навчальної діяльності учнів.

По завершенню роботи вчителі відвідали етнографічний музей школи.

В ході роботи вироблені методичні рекомендації.Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 288 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0