Головна » 2013 » Жовтень » 30 » Відбувся «круглий стіл» з теми: «Новий державний стандарт початкової освіти: методичні аспекти реалізації»
18:06
Відбувся «круглий стіл» з теми: «Новий державний стандарт початкової освіти: методичні аспекти реалізації»

29 жовтня 2013 року на базі відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА відбувся «круглий стіл» з теми: «Новий державний стандарт початкової освіти: методичні аспекти реалізації», у якому взяли участь вчителі 1 класів.

У вступному слові завідуюча РМК Костогриз А.М. спрямувала увагу на дотримання Інструктивно-методичних рекомендацій з викладання у 1 класі відповідно до вимог Державного стандарту та питання організації навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах у 2013-2014 н.р.

Завідуюча ЦППСР Черкун В.М. ознайомила присутніх з результатами вивчення адаптації першокласників у цьому навчальному році і надала практичні рекомендації.

Досвідом роботи поділилися вчителі 2 класів Решетилівської ЗОШ І ступеня: Вуйко А.С., Гречко С.І., Пробийголова Л.Ю.Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 350 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0