Головна » 2013 » Жовтень » 18 » Відбувся районний семінар вихователів різновікових груп
16:40
Відбувся районний семінар вихователів різновікових груп

17 жовтня на базі Колотіївського дитячого садка Лелеченька» відбувся районний семінар вихователів різновікових груп дошкільних навчальних закладів на тему: «Реалізація змісту освітньої лінії «Мовленнєвий розвиток» відповідно до вимог програм «Українське дошкілля» та «Впевнений старт». Учасники семінару відвідали заняття з розвитку мовлення «Мандруючи казками», яке підготувала та провела вихователь Пархоменко Л.В.

Теоретичну частину розпочала методист РМК Моцар Л.М,, яка проаналізувала результати вивчення стану мовленнєвого розвитку дітей старшого дошкільного віку за програмою «Впевнений старт» та окреслила завдання, які стоять перед педагогами по підготовці дітей до навчання в школі у 2013-2014 н.р.

Питання планування освітньої діяльності з мовленнєвого розвитку, шляхи її оптимізації, використання сучасних педтехнологій висвітлювали вихователі Головчак Л.М., Пустоварівський д/с, Йова Н.М., Жовтневий д/с, Педоненко Н.І., Піщанський я/с.

Черкун Н.А., керівник семінару, ознайомила з переліком методичної літератури з даної теми та рекомендаціями для практичного використання в роботі.Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 224 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0