Головна » 2013 » Липень » 22 » Відпочинок у профільному таборі "Екстрім"
14:36
Відпочинок у профільному таборі "Екстрім"

Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

З метою організації змістового дозвілля та відпочинку дітей влітку на базі Калениківської ЗОШ з 8 по 21 липня було організовано роботу профільного табору «Екстрім», в якому відпочивали, подорожували, змагалися  активісти зі шкіл району.

Успіх у роботі залежить від зацікавленості організаторів літнього відпочинку, їхньої енергії, наполегливості, любові до дітей, а також уміння пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців, організувати творчі колективні справи.  Саме тому, виховна робота у профільному таборі "Екстрім” базується на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи. 

Відпочинок школярів був цікавим та корисним. Кожен день починався із ранкової зарядки, а далі на них чекали конкурси, ігри, розваги, вікторини та змагання. Жодна перемога – чи то колективна, чи то особиста – не була залишена без уваги. Загони та діти-переможці нагороджувалися грамотами та призами.  

Кожен день був насичений новими подіями, враженнями, почуттями. За час табірної зміни діти потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання.

Відпочинок у таборі «Екстрім» став для учнів подорожжю у країну  радості, сміху і завжди гарного настрою.Переглядів: 334 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0