Головна » 2012 » Грудень » 20 » Виїзне засідання районної предметної методичної комісії вчителів географії
15:58
Виїзне засідання районної предметної методичної комісії вчителів географії

Підвищенню професійної компетентності було присвячено виїзне засідання районної предметної методичної комісії вчителів географії, яке проходило 19 грудня 2012 року в Жовтневому НВК. Вчителі відвідали урок у 9-А класі по темі « Харчова промисловість» який провела Таранець Олена Вікторівна; побували в ролі членів КВК на майстер-класі у Кисельова Юрія Валентиновича, вчителя Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Активним було спілкування вчителів під час круглого столу «Професійна компетентність вчителя географії».

Питання ефективної участі в олімпіадах та конкурсах, ЗНО – актуальні при кожній зустрічі. Тим паче, що засідання було насичене ще й інформативно, адже відбулися круглі столи в ПОІППО як з питань ЗНО, учасником якого була Таранець О.В., так і туризму і краєзнавства, як принципів географічної освіти, учасником якого був Кисельов Ю.В.

Насамкінець Таранець О.В., вчитель Жовтневого НВК та Кисельов Ю.В., вчитель Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст. презентували свої методичні розробки відповідно по темах «Мультимедійна презентація як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках географії» та «Туристично-краєзнавча робота в середній школі».

Активну участь у засіданні взяв Купенко І.А., методист РЦТКум.

Успішному проведенню зустрічі «районних географів» завдячуємо колективу Жовтневого НВК (директор Литвин Ю.В., заступники: Бондаренко І.А. та Скрипченко Л.М.).

Підсумком роботи стали рекомендації для вчителів географії.

Бережна С.М.,
методист РМКПереглядів: 340 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0