Головна » 2012 » Березень » 16 » Використання методу проектів у вихованні школярів
09:43
Використання методу проектів у вихованні школярів

«Використання методу проектів у вихованні школярів» - головна тема виїзного засідання районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та класних керівників, яке відбулося 14 березня, під керівництвом Т.К. Сутули – методиста відділу освіти, на базі Калениківської спеціалізованої школи I-III ступенів.

Робота проходила чітко, організовано, згідно плану. Директор школи Л І Тищенко, крім власної цікавої презентації навчального закладу, запропонувала переглянути документальний фільм телестудії «Лтава» про їхню школу.

Заступники директора Л. І. Приходько і В.Г.Піхуля у своїх виступах акцентували увагу присутніх на сутності методу проектів, разом із учнями презентували вже реалізовані проекти.

Цікаво і змістовно було проведено практичне заняття. Круглий стіл по обміну педагогічним та методичним досвідом роботи надав можливість виступити всім бажаючим.

Справжні і незабутні хвилини насолоди подарували нам учасники шкільного театрального гуртка «Дивограй» та зразкового колективу «Рідні наспіви».

***

Ми переглянули позакласний захід «Дивна річ — у хаті піч», та п’єсу М.Старицького «По-модньому».

З перших хвилин і протягом всього часу перебування у школі відчувалась гостинність господарів.

Я думаю, що кожному учаснику засідання було що запозичити для своєї подальшої роботи. Та, мабуть, єдиним для всіх стало розуміння того, що робота в проектах дає можливість кожній дитині брати участь у житті школи, навчатися і отримувати задоволення від своєї діяльності, що ця робота може бути найрізноманітнішого спрямування, найголовніше – не забувати про розвиток особистості кожної дитини – єдиної і неповторної.

 

Н.М. Бодня,
заступник директора з виховної роботи
Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст. та
А. В. Подробаха,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Потічанської ЗОШ I-II ступенівПереглядів: 611 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0