Головна » 2013 » Квітень » 19 » Віват, талант!
14:27
Віват, талант!
Звітний концерт вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, представлення досягнень його гуртківців щороку очікувані – й недарма, бо виграють новими барвами і виставками, радують яскравими костюмами і концертними постановками, симпатичними ведучими та оригінальними сценічними експозиціями. Дійство зазвичай триває більше двох годин і задіяна в ньому не одна сотня учасників…

Цього року звітний концерт БДЮТ «Віват, талант», який відбувся 19 квітня був присвячений 90-річниці утворення Решетилівського району. Схвильовані та водночас радісні батьки вихованців, педагоги, гості щирими оплесками зустрічали кожен номер концерту. Зі сцени лунали пісні — це зачаровували своїм співом вихованки народного вокального колективу «Валентина». Захопили глядачів поєднанням легкості й витонченості, пластики і краси номери зразкового хореографічного колективу «Сузіря». Дивували музичними ритмами юні барабанщиці колективу «Ритм». Зачаровували різноманітністю кольорів роботи вихованців гуртків «Барви» та «Арт-батік».

Художні номери змінювалися, і кожний виступ був вартий уваги та найщиріших оплесків. Цікавою родзинкою свята став танець вихованців з батьками та бабусями, який викликав сплеск позитивних емоцій глядачів. А це говорить про те, що викладачі Будинку дитячої творчості – ініціативні, творчі люди, які охоче передають свої знання дітям. Вони навчають дітей, а діти – їх.

Директор БДЮТ Супрун Т.М. відзначила цьогорічних випускників та їх батьків, для яких свято стало водночас і сумними, і радісними. Адже позаду – незабутні роки спільної роботи, а попереду – міцна дружба, яка залишається на все життя.

Нагородою для дітей стали солодощі від відділу освіти, сімї, молоді та спорту та райкому профспілки освітян.

Свято дитячої творчості відбулося завдяки підтримці районної ради та райдержадміністрації, відділу освіти, сімї, молоді та спорту РДА, відділу культури, туризму та архівної справи РДА, батьківському комітету, дирекції Решетилівської гімназії та Решетилівської ЗОШ І ст., райкому профспілки освітян.

Почесними гостями свята були Колесніченко В.В., Різник В.Г., Кацітадзе О.О., Зінченко В.Г., які висловили своє захоплення від концерту, пройнялися радістю і гордістю від того, що у нашому районі підростають майбутні таланти, а також вручили цінні подарунки вихованцям БДЮТ.

Позитивний та радісний настрій панували під час проведення заходу. В серцях учасників та глядачів залишились незабутні враження.Переглядів: 541 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0