Головна » 2013 » Вересень » 12 » Всеукраїнський Олімпійський урок
16:43
Всеукраїнський Олімпійський урок

Дев’ятий рік поспіль Національний Олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України проводять Всеукраїнський Олімпійський урок з метою залучення дітей та молоді до активних занять спортом, утвердження здорового способу життя та популяризації олімпійського руху.

14 вересня, у День фізичної культури і спорту, в столиці України Києві на Хрещатику відбудеться унікальна спортивна акція – Всеукраїнський Олімпійський урок.

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» відтак активно відзначається День фізичної культури та спорту, Всеукраїнські акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень» і на Решетилівщині.

У всіх загальноосвітніх навчальних закладах сформовано відповідні плани, намічено проведення спортивних свят, вікторин, майстер-класів, показових тренувань, змагань за участю спортсменів, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів; зустрічі з  керівництвом місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, з фізкультурно-спортивним активом тощо.

Центральним святом буде відкритий Олімпійський урок для учнів Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника та Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст.,  який відбудеться 13 вересня 2013 року в  Решетилівській гімназії імені І.Л.Олійника.

На цьому спортивно-мистецькому святі будуть присутні уславлені спортсмени, представники влади та спортивної громадськості. А учні загальноосвітніх шкіл разом зі своїми педагогами зможуть на трибунах манежу спостерігати за виступами кращих спортсменів та показовими тренуваннями вихованців дитячої юнацької спортивної школи та  взяти участь в змаганнях з багатьох видів спорту.Переглядів: 403 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0