Головна » 2014 » Лютий » 8 » З комп’ютером на «ти»
12:54
З комп’ютером на «ти»

8 лютого Жовтневий дитячий садок «Барвінок» гостинно приймав учасників районного семінару-практикуму завідуючих ДНЗ з проблеми: «Використання ІКТ у професійній діяльності». В теоретичній частині семінару методист РМК Моцар Л.М. звернула увагу на питання використання ІКТ у навчально-виховній роботі з дітьми, що є складовою варіативної частини змісту Базового компонента дошкільної освіти в Україні. Шляхом діагностування вивчався рівень комп’ютерної грамотності та компетентності завідуючих.

Практичний блок семінару-практикуму проходив на базі Жовтневого НВК, де кожний мав можливість застосувати свої знання і вміння на практиці. Пащенко Т.І., керівник семінару, в ігровій формі ознайомила учасників з можливостями використання ІКТ на заняттях, правилами користування комп’ютером та створення безпечного-ігрового середовища в дошкільному навчальному закладі, розкрила покроковий алгоритм створення презентації та інтерактивних дидактичних ігор для дітей.

Завідуючі переглянули фільм «Настуня і комп’ютер”, створювали дидактичні ігри для дітей «Знайди не овочі».Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 349 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0