Головна » 2012 » Березень » 28 » Засідання районних предметних методичних комісій вчителів початкових класів
09:14
Засідання районних предметних методичних комісій вчителів початкових класів

27 березня 2012 року на базі Решетилівської ЗОШ І ступеня відбулися засідання районних предметних методичних комісій вчителів початкових класів . У ході теоретичної частини були розглянуті питання впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти, порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2011/2012 навчальному році.

Директор школи Москаленко Л.І. познайомила присутніх з досвідом роботи закладу по впровадженню здоров’язберігаючих технологій за методикою В.П.Базарного, запропонувала переглянути виставку кращих розробок педагогів з даної теми та фрагменти уроків з використанням здоров’язберігаючих технологій.

Практична частина проходила у вигляді майстер-класів, які провели вчителі Деркач Л.В., Пальчик О.Є.(Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.), Левченко Л.Г. (Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.), Колодяжна І.В. (Решетилівська ЗОШ І ст.). Вчителі познайомилися з різними техніками: штампінг ,скрапбукінг, квілінг, орігамі, ізонитка, декупаж та ін. А також помилувалися неперевершеними роботами, виготовленими учнями Решетилівської ЗОШ І ступеня.

Костогриз А.М., 
завідуюча РМК


Переглядів: 362 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0