Головна » 2013 » Лютий » 15 » Засідання районної методичної комісії вчителів 1 класів
16:15
Засідання районної методичної комісії вчителів 1 класів

13 лютого 2013 року на базі ДНЗ «Ромашка» було проведено виїзне засідання районної методичної комісії вчителів 1 класів ( керівник Вуйко А.С).

У теоретичній частині вчителі ознайомилися з організаційно-методичними особливостями роботи з «Букварем» та «Читанкою» (післябукварна частина).

У 2012/2013 навчальному році першокласники навчаються за «Букварем» авторів Захарійчук М. Д., Науменко В. О., створеним відповідно до навчальних програм, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (наказ МОНмолодьспорту України від 12.09.2011 р. № 1050).

Згаданий підручник входить до навчально-методичного комплекту, який призначений для реалізації завдань програми з навчання читання, письма, слухання-розуміння, говоріння й літературного розвитку першокласників. Буквар, а також зошити з друкованою основою з письма та розвитку зв'язного мовлення (авт. Захарійчук М. Д.) забезпечують навчально-виховний процес у добукварний і букварний періоди. Післябукварний період забезпечується «Читанкою» та зошитом до читанки (авт. Науменко В. О.), «Українською мовою» (авт. Захарійчук М. Д). До «Букваря» розроблені демонстраційні таблиці, які доповнюють його зміст. Окрім цього, пропонується «Книга для вчителя: методика роботи за новим «Букварем», яка складається з двох частин: частина перша вміщує теоретичні аспекти навчання грамоти, частина друга - орієнтовний зміст уроків навчання грамоти, роботи з дитячою книгою і розвитку зв'язного мовлення.

Керівник методичної комісії Вуйко А.С. аналізуючи підручник, відзначила, що підбір матеріалу для читання, форма його подачі забезпечує трирівневу диференціацію. «Буквар» розрахований на навчання всіх дітей слухати, розуміти й аналізувати художній твір. Водночас ураховано різні рівні підготовки дітей до читання. Антоніна Сергіївна також поділилася враженнями від зустрічі з авторами «Букваря» М.Д. Захарійчук та В.О.Науменко, яка відбулася 5 лютого 2013 року в ПОІППО ім.М.В.Остроградського

Під час практичної частини відвідали урок математики вчителя Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пальчик О.Є., яка працює за підручниками Скворцової С.О. та урок трудового навчання вчителя Решетилівської ЗОШ І ступеня Лещенко О.С. Кожен вчитель перед початком уроку презентував свій досвід роботи, познайомив з виставкою власних педагогічних напрацювань.

В ході засідання вироблені методичні рекомендації.

Завідуюча РМК 
А. КостогризПереглядів: 433 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0