Головна » 2013 » Лютий » 4 » Засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів
16:08
Засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів

1 лютого 2013 року на базі Шамраївської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів ( керівник Деркач Л.В.).

Досвідом роботи ділилась учитель початкових класів Дмитренко В.В., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії , старший учитель. Валентина Василівна коротко ознайомила з роботою над індивідуальною проблемою «Використання дидактичних ігор для підвищення інтересу молодших школярів до навчання та активізації розумової діяльності». На уроці математики з теми «Усне додавання і віднімання трицифрових чисел. Розв’язування задачі на зведення до одиниці ( ускладненої)» застосовувала не лише ігрові прийоми на кожному етапі уроку, а й значну увагу приділила здоров’язберігаючим технологіям.

У теоретичній частині завідуюча РМК Костогриз А.М. зробила акцент на самоосвіті педагогів як одному із ефективних засобів підвищення професійної компетентності.

По завершенню роботи вчителі переглянули годину спілкування « Школа – всіх наук джерело», яку підготували учні початкових класів, та фільм про Дмитренка С.М.

В ході роботи вироблені методичні рекомендації.Переглядів: 428 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0