Головна » 2013 » Лютий » 15 » Завершилися обласні учнівські олімпіади з навчальних предметів
16:20
Завершилися обласні учнівські олімпіади з навчальних предметів

Завершилися  обласні учнівські олімпіади з навчальних предметів.

Наші учні  отримали 20 дипломів ІІ-ІІІ ступенів із 16 предметів!

Список переможців  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад   поповнився новими іменами:   

Тож ВІТАЄМО

з математики:  ІІ місце – Гончара Ярослава, учня 7класу Решетилівської гімназії

                                                          імені І.Л.Олійника (учитель Сливка Н.В.),

ІІІ місце - Пивовар Юлію, ученицю 10 класу   Решетилівської гімназії

                                                          імені І.Л.Олійника (учитель Сливка Н.В.),

з трудового навчання :  ІІІ місце -  Бабича Владислава, учня 11 класу

                                             Жовтневого НВК     (учитель Павлюк М.П.)

з біології :  ІІІ місце – Рак Оксану, ученицю 10 класу Решетилівської гімназії

                                                          імені І.Л.Олійника (учитель Савченко О.Б.)

                                         Кузетову Яну, ученицю 9 клас у Піщанської ЗОШ І-ІІІст

                                                                                             (учитель Андрійко Т.В.)

Кучук Валентину, ученицю 8 класу Жовтневого НВК (учитель Смірнова В.М.)

з астрономії:  ІІІ місце – Рукавицю Артема, учня 11 класу Решетилівської гімназії

                                                     імені І.Л.Олійника, (учитель Рафальський О.С.)

з правознавства:  ІІ місце – Остапенко Юлію, ученицю 11кл.

                             Решетилівської гімназії  ім. І.Л.Олійника (учитель Горбач Т.В)

з німецької  мови:  ІІІ місце – Василенка Антона, учня 9кл.

                   Шевченківської ЗОШ І-ІІІст.  (учитель Костогриз Н,І)

з фізичної культури:  ІІІ місце – Тараненко Людмилу, ученицю 11кл.

                             Решетилівської гімназії  ім. І.Л.Олійника (учитель Мордик С.В.)

з педагогіки та психології :  ІІІ місце – Курінну Юлію, ученицю 11кл.

                             Плосківської ЗОШ І-ІІІст. (учитель Степанко К.О.)

з інформаційних технологій:  ІІ місце –  Гарбулінського Дмитра, учня 11кл.

                             Малобакайської ЗОШ І-ІІІст. (учитель Гнида В.В)

 

Бажаємо учням-переможцям   подальших успішних кроків,
щоб не згасав інтерес до вивчення  шкільних дисциплін
  а учителям-наставникам  побільше творчих учнів!



Переглядів: 330 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0