Головна » 2013 » Вересень » 2 » Життя вирує в школі променисте,а свято вересневе — урочисте
13:13
Життя вирує в школі променисте,а свято вересневе — урочисте

Розділити радість 55-го першовересневого шкільного дзвінка до учнів Жовтневого навчально-виховного комплексу прибуло чимало гостей: голова райдержадміністрації Володимир КОЛЕСНІЧЕНКО, сільський голова Олена Колотій, керівники місцевих підприємств та агроформувань, батьки школярів, колишні випускники.  «Школі нашій — 55! І все в ній ладиться на «5», — такими словами розпочали святковий захід учні-ведучі.

Цьогоріч шкільна родина поповнилася 32 першокласниками, яких за ручки під оплески присутніх на почесне місце вивели батьки. Для діток свято було величним і особливим. Королева Знань вручила першокласникам ключ «Знання», щоб щастило їм на довгій дорозі, що веде у світ пізнання. Хлібом-сіллю і напутніми словами благословили первачків батьки. Малюки не забарилися з відповіддю.

Не менш урочистим і хвилюючим був цей день і для одинадцятикласників. Адже нинішній рік — останній для них у стінах «Alma Mater». Віршованими словами майбутні випускники вітали тих, хто вперше переступив шкільний поріг. А ще оголосили наказ-заповідь одинадцятикласників із врученням його тексту до виконання впродовж усього періоду навчання. Квіти і подарунки були невід’ємним атрибутом урочистості.

Першокласники з радістю отримували подарунки від народного депутата України Олега Кулініча, дирекції СТОВ «Говтва». А від СП ТОВ «НІБУЛОН» та Василя Підлетейчука — представника олімпійського комітету, колишнього випускника навчального закладу — школярі одержали спортивний інвентар та м’ячі для різних видів спорту.

Але найбільшою подією і найвагомішим дарунком для колективу, учнів НВК, їхніх батьків був новенький шкільний автобус, сертифікат на який директору школи Юлії Литвин вручив Володимир КОЛЕСНІЧЕНКО. Слід сказати, що забезпечення закладів освіти таким транспортом передбачається соціальними ініціативами Президента України ВІКТОРА ЯНУКОВИЧА та проекту «Полтавщина – дітям» З цікавістю роздивлялися дітлахи на святково прикрашену «Мрію», що підвозитиме їх до НВК.

На першовересневому святі щирі слова подяки отримували сівачі доброго, мудрого і вічного — вчителі, 20 з яких – випускники цього закладу. Дякували й спонсорам, котрі допомагають школі. Окрасою свята стали пісенні номери учнів.

Коли звучав Гімн школи, всі завмерли у позі «струнко». Право подати перший дзвінок отримали учень 11-А класу Володимир Ільченко та учениця 1-А класу Ольга Герасименко.

Настоятель Свято-Вознесенської церкви Отець Віталій  благословив учнів і вчителів на щасливий новий навчальний рік, окропивши їх свяченою водою.


Переглядів: 419 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0