Головна » 2013 » Березень » 27 » Змагалися майбутні підприємці
15:45
Змагалися майбутні підприємці

21 березня 2013 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника проведено І (районний) етап Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу». На Чемпіонат прибули команди Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жовтневого НВК та Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника. До проведення районного етапу Чемпіонату було залучено районного координатора Веденьову Тетяну Юріївну.

Привітати учасників Чемпіонату прибули начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації Зінченко Володимир Григорович та місцевий підприємець, голова ради підприємців району, депутат районної ради, голова комісії районної ради з питань освіти та культури Колінченко Сергій Олександрович.

Переможцем І (районного) етапу Чемпіонату з основ підприємництва «Крок до бізнесу» у 2012-2013 н.р. в Решетилівському районі стала команда «Ейфорія» Жовтневого навчально-виховного комплексу.

Команда-переможець та всі учасники були відзначені грамотами та цінними подарунками.Переглядів: 356 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0