Головна » 2013 » Червень » 18 » Зустріч делегації Котолевського району
19:09
Зустріч делегації Котолевського району

17 червня 2013 року у рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти- нова школа» Решетилівський район зустрічав делегацію Котелевського району.


У ході робочого візиту члени делегації відвідали відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської  райдержадміністрації, де мали можливість ознайомитися з роботою відділу та методичного кабінету щодо переходу на нові стандарти початкової освіти, організацією роботи з педагогічними кадрами, шляхами зміцнення матеріально-технічної бази, підготовкою до нового навчального року. Учасники робочої групи побували у Решетилівській ЗОШ І ступеня, Решетилівській гімназії імені І.Л.Олійника, Жовтневому НВК, Піщанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, побачили умови навчання та виховання дітей. У ході роботи члени делегації ознайомились з підготовкою навчальних закладів до нового 2013-2014 навчального року.
Особливу увагу було звернуто на стан підготовки закладів до впровадження нового державного стандарту в 2 та 5 класах.  

Під час зустрічі обговорено питання щодо фінансування розвитку освіти, придбання шкільного обладнання в ЗНЗ, забезпечення НКК, обслуговування малокомплектних шкіл, доступу до мережі Інтернет.

Особливо гості зацікавилися досвідом відкриття дитячих садочків на базі ЗНЗ, що дозволяє оптимально використовувати приміщення навчальних закладів, вдосконалювати роботу з підготовки дітей дошкільного віку до навчання у школі. Як позитив було відзначено належне фінансування дошкільних закладів органами місцевого самоврядування.


У свою чергу, освітяни Котелевського району окреслили основні напрямки діяльності та досягнення працівників галузі власного регіону. 


За результатами зустрічі висловлено спільну зацікавленість у подальшій співпраці освітян Решетилівського і Котелевського  районів в напрямку впровадження нових стандартів освіти.


Проведення акції «Нові стандарти - нова школа» дало можливість детальніше познайомитися з  досвідом роботи регіонів, а, отже, оцінити свою роботу, почерпнути нові ідеї, внести новизну у розвиток освітянської галузі.Переглядів: 358 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0